Vivienne Night

Navigation Menu

Paulina Ostrowska - Mój pierwszy głos

Hejka!

  W tym poście pragnę przybliżyć wam trochę bardziej kolekcji Pauliny Ostrowskiej, którą można było zobaczyć podczas Targów Sztuki obywających się w sopockiej "Zatoce Sztuki". Kolekcja bardzo zmysłowa i seksowna. Sukienki z kolekcji na pewno przykułyby oczy innych osób, gdyby je włożyć na jakaś większą imprezę czy galę. Wszystkie mają ciekawy krój, zwiewność, trochę tajemniczości. Bardzo ze smakiem.

Wydobywają to co najpiękniejsze, podkreślają nogi i biust, ale nie robią tego wulgarnie, wszystko w nich jest dopracowane do ostatniego elementu. Projektantce udało się pokazać piękno kobiet, wydobyć wszystkie atuty, ale nic nie jest tu pokazane ostentacyjnie. Pomimo dużych dekoltów nie jest to niesmaczne i myślę, że te kreację nie wzbudziłyby żadnych negatywnych emocji.

Reszta kolekcji jest bardzo elegancka i...co tu dużo mówić - seksowna. Wspaniale nadawałaby się na spotkania biznesowe. Kolekcja dla odważnych kobiet, które znają swoją wartość i wiedzą czego chcą oraz lubią podkreślać swoją figurę.

Mam nadzieję, że dalsze projekty autorki będą szły w stronę podkreślania kobiecego piękna. Jak na młodą artystkę, która zaczyna swoją przygodę w tym świecie zapowiada się bardzo obiecująco.

Oby tak dalej :)

Pozdrawiam
Vivienne Night

0 komentarze:

Follow @ VIVIENNE NIGHT